تجارت ژاپن و ایالات متحده برای مشاهده تاخیرهای جزئی بعد از تعرفه های جدید ایالات متحده در چین مذاکره می کند. منبع

تجارت ژاپن و ایالات متحده برای مشاهده تاخیرهای جزئی بعد از تعرفه های جدید ایالات متحده در چین مذاکره می کند. منبع

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

© رویترز. عکس مکتینی: وزیر احیا اقتصادی ژاپن ماتگی در یک کنفرانس خبری در نشست وزیران TPP در جریان APEC 2017 در دا ننگ حضور دارد© رویترز. عکس مکتینی: وزیر احیا اقتصادی ژاپن ماتگی در یک کنفرانس خبری در نشست وزیران TPP در جریان APEC 2017 در دا ننگ حضور دارد

توسط Yoshifumi Takemoto

توکیو (رویترز) – آغاز دور دوم مذاکرات تجاری بین ژاپن و ایالات متحده، پس از آنکه تعرفه های جدید اعمال شده بر چین توسط ایالات متحده در 24 سپتامبر به اجرا در آمد، به تأخیر اندازد، یک منبع دولتی ژاپن به رویترز اعلام کرد.

گفتگو میان وزیر اقتصاد ژاپن توشیسمیتسو متوجی و نماینده تجاری ایالات متحده رابرت لوثیسرز در 21 سپتامبر برنامه ریزی شده است، اما اکنون سه یا چهار روز به تعویق افتاد، منبع با اطلاع مستقیم از برنامه، گفت:

او خواسته بود که شناسایی نشود چون او مجاز به صحبت با رسانه ها نیست.

انتظار می رود که نخست وزیر ژاپن، شینزو آبه و رئیس جمهور دونالد ترومپ، در هفته آینده در نشست عمومی مجمع عمومی سازمان ملل متحد شرکت کنند.

توکیو می خواهد تعرفه های شیب آور خود را در صادرات خودرو خود متوقف کند و از خواست های ایالات متحده برای توافقنامه تجارت آزاد دوجانبه که می تواند باعث باز شدن بازارهای حساس مانند کشاورزی شود را متوقف کند. در عوض، ژاپن می خواهد ایالات متحده را متقاعد سازد که مجددا به مشارکت چندجانبه بین اقیانوس آرام بازگردد.

Motegi و سایر سیاستگذاران ژاپنی روز سه شنبه خواستار پایان سریع جنگ تجاری آمریکا و ژاپن شدند تا از آسیب رساندن به اقتصاد جهانی جلوگیری کنند.

Fusion Media would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. سلب مسئولیت: Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که اطلاعات موجود در این وب سایت لزوما زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام، شاخص ها، آینده) و قیمت های فارکس توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه به وسیله سازندگان بازار ارائه می شود و بنابراین قیمت ها ممکن است دقیق نباشد و ممکن است با قیمت واقعی واقعی تفاوت داشته باشد، به این معنی که قیمت ها نشان دهنده و برای مقاصد تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه زیان تجاری که ممکن است در اثر استفاده از این داده ها ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.

فیوژن رسانه یا هر کسی که در ارتباط با فیوژن رسانه شرکت می کند هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا آسیب رساندن به عنوان نتیجه اطمینان از اطلاعات، از جمله داده ها، نقل قول ها، نمودار ها و سیگنال های خرید / فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفا در مورد خطرات و هزینه های مربوط به تجارت در بازارهای مالی کاملا مطلع شوید، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.