آمار

افراد آنلاین :40 نفر

بازدید امروز :336 نفر

بازدید دیروز :603 نفر

کل بازدیدها :759591 نفر

آی پی شما :23.20.13.165

انتخاب تاریخ
1 - قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل از سفر بزرگ ترین هیئت دانشگاهی کشور فرانسه به ایران خبر داد
قائم مقام وزير علوم در امور بين الملل ورئیس مرکز همکاری های علمي بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بزرگ ترین هیئت دانشگاهي کشور فرانسه متشکل از وزیر علوم و روسای 40 دانشگاه این کشور به منظور گسترش همكاري هاي علمی و فناوري، درروزهای 23 و 24 آذر به ایران سفر می کنند. (1395/09/17)
2 - ایران و نیوزلند تفاهم‌نامه گسترش همکاری‌های علمی و فناوری امضا کردند
در ديدار دكتر محمد فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري با “تاد مك‌ كلي” وزير تجارت نيوزلند، تفاهم‌نامه گسترش همكاري‌هاي علمي و فناوري به امضاي طرفين رسيد. (1395/09/17)
3 - مدير كل دفتر برنامه ريزي امور فناوري وزارت علوم، از ابلاغ آيين‌نامه ايجاد مركز نوآوری به دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارك هاي علم و فناوري كشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دكتر خسرو پيري با اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستای سیاست‌های کلی علم و فناوری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از توسعه شهرک‌هاي علمي و تحقيقاتي و پارک‌های علم و فناوری، برنامه‌های توسعه‌ای کشور و نقشه جامع علمي كشور، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آيين‌نامه ايجاد مركز نوآوری پس از تاييد و توشيح وزير علوم، تحقيقات و فناوري جهت اجرا به دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارك هاي علم و فناوري كشور ابلاغ شد. (1395/09/16)
4 - کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر و پردازش سیگنال برگزار می شود.
به گزارش دفتر انجمن علمی پارک ها و مراکز رشد کشور کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر و پردازش سیگنال برگزار می شود. (1395/09/16)
5 - دبیر اتحادیه انجمن های فناوری، نوآوری و تجاری سازی:مديريت يکپارچه‌ در حوزه کارآفريني و فناوري به رونق این عرصه می‌انجامد
پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان: استان زنجان يکي از استان‌هايي است که دانشگاهي قوي را در خود دارد و اساتيد برجسته‌اي در آن به تدريس مشغولند. بديهي است زماني که اين استان بخواهد با همکاري بزرگان علمي و صنعتي خود فعاليت دانش‌بنياني را شروع کند، در آن موفق خواهد بود. به همين دليل است که استان زنجان با تمرکز بر آي‌سي‌تي و الکترونيک توانسته تبديل به قطب آي‌سي‌تي شود و در آن پيشرفت‌هاي چشمگيري داشته باشد. (1395/09/15)
6 - دکتر شریفی از انتخاب پژوهشگران و فناوران برگزیده امسال در دو مرحله خبر داد
دکتر محسن شریفی مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی و دبیرهفدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده در نشست خبری برنامه های هفته ملی پژوهش و فناوری که با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم،تحقیقات و فناوری برگزار شد ،گفت: امسال فرایند انتخاب پژوهشگران و فناوران برگزیده در دو مرحله انجام گرفته است. (1395/09/15)
7 - فعالیت اتحادیه انجمن های علمی حوزه نوآوری، فناوری و تجاری سازی
دکتر خاوندکار از فعالیت اتحادیه انجمن های علمی حوزه نوآوری، فناوری و تجاری سازی خبر داد. (1395/09/14)
8 - مسابقه کتاب‌خوانی پارک فناوری پردیس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این مسابقه فرهنگی با طرح 24 سؤال چهار گزینه‌ای از فصل دومِ جلد اول کتاب "حماسه حسینی" استاد شهید مطهری، پنجشنبه چهارم آذرماه سال جاری در سالن همایش مرکز فناوری سراج ، ساعت ۱۰:۰۰ صبح برگزار گردید (1395/09/08)
9 - امروزه حدود 4 هزار شرکت کوچک و متوسط در حوزه ی فناوری در کشور مشغول به کار هستند.
پارک های علمی و فناوری در کشور دیری نکشید که با رشد و تکثیر بسیار زیادی مواجه شد، به طوری که امروزه حدود 4 هزار شرکت کوچک و متوسط در حوزه ی فناوری در کشور مشغول به کار هستند. دکترخاوند کار همچنین در ادامه اضافه کرد: تمام شرکت های فناوری در کشور به صورت متوسط در 37 پارک علم و فناوری و 156 مرکز رشد کاملا شناخته پخش شده و مشغول به فعالیت هستند. (1395/09/07)
10 - پایدار سازی نظام ملی نوآوری در اقتصاد مقاومتی باعث پایداری کشور می شود
دکتر علی جبار رشیدی در برنامه "گفت و گوی اقتصادی" رادیو گفت و گو، اهمیت شرکت های دانش بنیان را بر محور اقتصاد دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی بیان کرد و گفت: وقتی به این موضوع نگاه می کنیم مفهومی به نام نوآوری در حوزه دانشی و شرکت های دانش بنیان اهمیت بسیار بالایی دارد و عملا یکی از آن نظامات که در اقتصاد مقاومتی مفهوم پیدا می کند و می تواند کشور را به پایداری برساند، پایدار سازی نظام ملی نوآوری است (1395/07/03)
ابتدا قبلی بعدی انتها  تعداد : 386
ورود اعضا
حقیقی حقوقی
عضویت جدید
کارگاه ها،نمایشگاه هاو کنفرانس ها