ورود به پـروفایل
- انـجمن علمی پـارک های فنـاوری و سازمان های نـوآوری ایـران برگزار می کند.

دومیـن کنـفرانس ملی انـجمن علمی پـارک‌های فنـاوری و سازمان‌های نـوآوری ایـران

18 و 19 آبـان 1401

پـارک علم و فنـاوری گیـلان

دومیـن کنـفرانس ملی انجمن علمی پـارک‌های فنـاوری و سازمان‌های نـوآوری ایـران با عنـوان توسعه زیست بـوم نـوآوری، اجزا و فرآینـدها به صورت حضوری و بـا مشارکت پـارک‌های علم و فنـاوری، مراکز رشد، مراکز نـوآوری و سازمان‌های نـوآوری و با سخنـرانان بـرجسته داخلی و بیـن‌المللی در تاریخ‌های 18 و 19 آبـان 1401 در محل تـالار مرکزی رشت بـرگزار می‌گردد. این کنـفرانس شامل سخنـرانی‌های کلیـدی و کاریزماتیک، نشست‌های تخصصی، جلسات شبـکه‌سازی، نمایشگاه و ارائه مقالات خواهد بود.

مشاهده جزئیات برنامه کنفرانس

دکتـر علی معتمدزادگان

رئیس کنـفرانس و رییس هیـات مدیـره انجمن

شبکه‌سازی، تعامل، انتقال تجارب و بازآموزی از مباحث مهمی هستند که انجمن علمی پارک‌های فناوری و سازمان‌های نوآوری ایران همواره برای تحقق آن تلاش کرده و فرصت‌آفرینی می‌کند. برگزاری کنفرانس ادواری نیز از جمله برنامه‌های انجمن است که پس از سه دهه فعالیت مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور، برگزاری آن از سال گذشته شروع شده و امیدوارم همه ساله تداوم داشته باشد. سال گذشته به دلیل همه‌گیری کرونا، مجبور به برگزاری غیر‌حضوری کنفرانس شدیم که البته با استقبال خوب مخاطبین مواجه شد. امسال اولین باری خواهد بود که کنفرانس به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد. ضمن دعوت از همه فعالان و کنشگران زیست‌بوم نوآوری برای حضور در این رویداد مهم، امیدوارم شما عزیزان را از نزدیک ببینم تا با هم شاهد میزبانی بی‌نظیر پارک علم و فناوری گیلان و اجرای برنامه‌هایی موفق و کم‌نظیر باشیم.

دکتـر علی باستـی

دبیـر کنـفرانس و رییس پارک علم و فناوری گیلان

مفتخریم در پارک علم و فناوری گیلان با رای اکثریت شما عزیزان، میزبان اولین کنفرانس حضوری انجمن پارک‌های فناوری و سازمان‌های نوآوری ایران هستیم. این رویداد که بی‌شک بزرگترین گردهمایی فعالان زیست‌بوم نوآوری کشور به خصوص مراکز رشد، مراکز نوآوری و پارک‌های علم و فناوری خواهد بود؛ فرصتی برای آشنایی و شبکه‌سازی، تعامل و آشنایی با تجارب و نقطه نظرات افراد صاحب‌نظر در این حوزه می‌باشد. تمام تلاش اینجانب و همکارانم بر این خواهد بود تا میزبان رویدادی موفق و با کیفیت برگزاری بالا باشیم. قطعا حضور و مشارکت شما عزیزان و حامیان محترم بر رونق این کنفرانس خواهد افزود و ما را در میزبانی هرچه بهتر دلگرم‌تر خواهد نمود. بی‌صبرانه مشتاق دیدارتان در شهر زیبای رشت هستیم.